Söz, nişan, düğün hazırlıklarını tamamladıktan sonra, bir ömür boyu mutlu yaşayacağınız ev için alışverişe çıkmanın zamanı geldi! Minimalist ürünlerden, özel tasarım ürünlere, ahşap malzemelerden, metal aksesuarlara ve daha birçok seçeneği incelerken kafanız karışabilir. Öncelikli olarak kendinize nasıl bir yaşam alanı kurmak istediğinize karar vererek başlangıç yapabilirsiniz. Sonrasında seçimlerinizi kolaylaştıracak olan yeni eviniz için dekorasyon fikirleri dosyamızı inceleyebilirsiniz.

Rengarenk Koltuklar

Yeni eviniz için dekorasyon fikirlerinin başında hiç kuşkusuz koltuk seçimi gelecektir. Gününüzün büyük çoğunluğunu geçireceğiniz salon ya da oturma odasını şekillendirecek olan koltuklar son yıllarda pastel renkleriyle dikkat çekiyor. Rengarenk koltuklar, ham malzemelerle birleşerek dekorasyonunuzu tamamlayacak bir etki yaratıyor. Rengarenk koltuklarınızı seçerken dikkate almanız gereken en önemli özellik, kir tutmuyor olması olacaktır.

Rengarenk_Koltuklar

Dev Saksılar ve Bitkiler

Son yıllarda dekorasyon fikirleri arasında ilk sıralarda yer alan dev saksılar ve bitkiler, yeni eviniz için dekorasyon fikirlerinin de ilk sırasında yer alabilir. Özellikle renkli dev saksıların içerisinde evinizin en açık bölümünde yer alacak, yeşil ağaç formlu bitkiler, dekorasyonunuzu tamamlayacak aksesuarların en gösterişlileri olacaktır.

Dev_Saksılar_Bitkiler

Kaktüsler

Terrarium ve sukulent çeşitleri geometrik metal saksılarla buluşan kaktüsler, dikenli, uzun formlarıyla da yeni eviniz için dekorasyon fikirleri arasında ilk sıralarda yer alacak. Özellikle minimalist dekorasyon ürünleriyle bir arada kullanılan kaktüs çeşitleri, ham saksılarda daha da doğal bir görünüm sergiliyor.

Kaktüsler_

Geometrik Duvar Aksesuarları

Yeni evimizin duvarları boş mu kalacak? Tabii ki son yıllarda neredeyse tüm evlerde görmeye aşikar olduğumuz geometrik duvar aksesuarları yeni eviniz için dekorasyon fikirleri arasında olacak. Kitap, dergi, çiçek ya da farklı aksesuarlarınızı dekoratif olarak konumlandırabileceğiniz geometrik duvar aksesuarları için önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

Geometrik_Duvar_Aksesuarları