Oleg Cassini şıklığınızı profesyoneller ile ölümsüzleştirin. Hayatınızın en özel  ve en mutlu günlerinden biri için tüm hazırlıklarınızı yaptınız ve o gün giymek için Oleg Cassini  tasarımlarından birini tercih ettiniz…

Peki ; bu mutlu günü ve şıklığınızı ölümsüzleştirmeye ne dersiniz ?

Aylarca öncesinden hazırlıklarına başladığınız, sayısız detayı ile uğraşarak planladığınız ve o gün geldiğinde çoşku, heyecan ve telaş içinde göz açıp kapayıncaya kadar geçecektir.  Düğününüz veya nişanınız bittiğinde ise geriye kalan sadece o gün çekilen fotoğraflar ve videolar olacaktır.

Eğer bu konuda bir plan yapmamış ve o gün çekilecek fotoğraf ve videolar için misafirlerinizin cep telefonlarına veya fotoğraf makinesini getirecek fotoğrafçılığa meraklı arkadaşlarınıza güvendiyseniz, büyük ihtimalle sonuçlar sizi hayal kırıklığına uğratacaktır.

Ama endişe etmeyin! Şıklığınız kadar şıklığınızı ölümsüzleştirebilmeniz de bizim için önemli. Bu konuda  modadan özel gün çekimlerine kadar fotoğraf ve video’nun her  alanında uzman ekibiyle hizmet veren Shoot & Record Photography firması ile iş birliği yaptık.

Oleg Cassini’den yapacağınız her gelinlik ve abiye kıyafet faturasıyla birlikte Shoot & Record Photography firmansından özel gün fotoğraf ve video çekimlerinde geçerli % 25 indirim kazanacaksınız.

Oleg Cassini şıklığınız Shoot & Record Photography ile ölümsüzleşsin.

Kampanya Şartları:

- Sadece Oleg Cassini müşterileri için geçerlidir.

- Oleg Cassini müşterileri, gelinlik ve abiye alışverişi fatura görüntülerini info@shootandrecord.com  mail adresine ileterek indirimlerini talep edebilirler.

- Türkiye’de tüm illerde ve yurtdışında yapılacak çekimlerde geçerlidir.

- İstanbul harici illerde konaklama ve yol masrafları ekstra ücretlendirilecektir.

- Detaylı bilgi için www.shootandrecord.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Photo2

Photo3