Her yıl kış döneminde düzenlenen kırmızı halı törenlerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Kışın kasvetli havasını değiştiren ve 2017 yaz trendlerine ışık tutan kırmızı halı geçişleri arasında ilk sıraya yerleşen Golden Globe Ödül Töreni 2017 yılına damgasını vuran bir geceyle geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Birbirinden zarif yıldızların katıldığı gecede, kırmızı halı geçişinde kusursuz bulduğumuz, göz kamaştıran ve seçimleriyle beğenilen isimleri sizler için inceledik.

Göz Kamaştıranlar

Uzun yıllardır katıldıkları törenlerde ve kırmızı halı geçişlerinde seçimleriyle bizleri hayal kırıklığına uğratmayan üç isim; Blake Lively, Jessica Biel ve Emma Stone Golden Globe 2017 kırmızı halı geçişine damgasını vurdu! Blake Lively ve Jessica Biel siyah derin dekolteli elbiseleriyle göz kamaştıranlar arasında yerini alırken, Emma Stone yıldız işlemeli ışıl ışıl elbisesiyle büyüleyici gözüküyordu.

Göz_Kamaştıranlar

Zarif Seçimler

Her kırmızı halı geçişinde olduğu gibi risk almak yerine, seçimleriyle zarafetini ortaya çıkaran isimlerde tabii ki Golden Globe 2017 Kırmızı Halı geçişine damgasını vurdu. Strapleaz bordo göğüs hattı işlemeli elbisesi ile Bride Larson, dantel işlemeli düşük omuzla elbisesi ile Michelle Williams ve derin dekolteli sarı elbisesiyle Reese Witherspoon gecenin en şık isimleri arasındaydı.

Zarif_Seçimler

Zamansız Siyah

Siyah her yıl bütün kırmızı halı geçişlerinden olduğu Golden Globe 2017 Kırmızı Halı geçişine de damgasını vurdu! Derin göğüs dekolteli elbise tercihleriyle geceye damgasını vuran isimler Mandy Moore ve Kristen Bell olurken, Amy Adams’ın kusursuz straplez payet işlemeli elbisesi, zamansız siyah rengin şahidi niteliğindeydi.

Zamansız_Siyah

Prenseslerden Rol Çalanlar

Ödül töreni kırmızı halılarında sıkça rastladığımız seçimler arasında yer almayan balo tipi etekler, Golden Globe 2017 Kırmızı Halı geçişinde prenseslerden rol çalanlar olarak betimleyebileceğimiz isimlerden Hailee Steinfeld, Felicity Jones ve Lily Collins’in tercihi oldu. Pembe düşlere sürükleyen renkleri ve baby face stilleriyle üç prenses kırmızı halıda seçimleriyle en beğenilen isimler arasında yerlerini aldılar.

Prensesler_Rol_Çalanlar