Düğün hazırlığı ve gelinlik seçimi dediğimizde her kadın için akan sular durur. Saf beyazlar asırlardır hakim olduğu klasikler arasından seçilir, sezon trendlerine uygun alışılmışın dışında renkler ve modeller arasından karar vermek zorlaşır. En zor karar olarak gösterilen gelinlik seçimi, hayallerimizi süsleyen, en özel gecemizde mükemmel görünmemizi sağlayan modeli bulana kadar devam eder. O kadar çok seçenek var ki dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Seçim şansını tabii ki size bırakıyoruz ancak, Sonbaharın en güzel günlerinde düğün yapacak gelin adayları için Oleg Cassini koleksiyonundan, sezonun en hatırı sayılır gelinlik modelleri arasından hayallerinizi süsleyecek modeli bulabilmeniz için size bazı ipuçları vermek istiyoruz.

Dantel İşlemeler

Bir gelin adayının kuşkusuz öncelikli tercihi dantel işlemelerle hazırlanmış gelinlik modelleri olacaktır. Danteller romantik duruşuyla kalbimizi fethediyor. İncecik ve kusursuz işlemeleriyle mükemmel bir duruş sergiliyor. Oleg Cassini gelinlik koleksiyonundan sizin için seçtiğimiz dantel işlemeli modeller sonbahar düğünlerinde hayallerinizi süsleyen modeller arasında yer alıyor.

Dantel_İşlemeler

Mini Gelinlikler

Mini gelinlikler uzun elbiseler giymekten hoşlanmayan gelinler için alternatifler arasında yerini alıyor. Daha parizyen bir görüntü sağlayan mini gelinlikler, ayakkabı ve aksesuarlarla bütünleştiğinde şıklığınızı tamamlayacak gibi gözüküyor. Düğün sonrasında parti ya da nikah esnasında da tercih edilebilen mini gelinlikler, Oleg Cassini koleksiyonundan, gelinlerin tercihi için ilk sıralarda gösteriliyor.

Mini_Etekler

Derin V

Gelinlik için fazla cesur bile olabilir ama çok kusursuz bir görünüme sahip olan Derin V gelinlikler, Oleg Cassini koleksiyonumuzda birçok farklı modelde gelinlerin beğenisine sunuluyor.

Derin_V

Floral Desenler

Bu sezon Oleg Cassini koleksiyonumuzda sıkça karşılaştığınız floral desenler, üç boyutlu, lazer kesim işlemelerle de gelinlik modellerimizi süsledi. Romantik tavrın simgesi floral desenler, farklı gelinlik tiplerinde, renk seçimleri ve çarpıcı işlemeleriyle bu yılın en moda gelinlik modelleri arasında yer alıyor.

Floral_Desenliler

Elbise Gibi

Gelinlik seçimlerinde beyaz, krem ve fildişi renklerinin dışına çıkarak, klasikleri tahtından indirecek kadar mükemmel duruşlarıyla elbise gibi görünen gelinlikler, gelin adaylarının yeni tercihleri arasında ilk sırlara yerleşiyor. Gelinlik olduğunu unutturacak kadar sade ve bir o kadar çekici duran bu modeller Oleg Cassini koleksiyonunda hemen göze çarpıyor. Vücuda oturan kesimleriyle de dikkat çekici ve zarif bir duruş sergiliyor.

Elbise_Gibi

Kabarık Etekler

Küçük yaşlardan itibaren evlilik hayalleri kuran gelin adayları için prensesler gibi görünmeyi istemek öncelikler arasında ilk sıradadır. Her genç kadının mutlaka denediği kabarık etekli gelinlik modelleri, her sezon, her koleksiyonda olduğu gibi Oleg Cassini gelinlik koleksiyonunun da vazgeçilmez modelleri arasındadır. Kat kat dantel işlemeler ya da tüllerden hazırlanan kabarık etekler, gelin adaylarını prensesler kadar güzel gösterecek!

Kabarık_Etekler